Magyarország negyeddöntős az első online sakkolimpián | ma7.sk

WFM normát teljesített 11 évesen, 10 hónaposan, és 16 naposan Demeter Dorina  - A sakk az Élet szimulátora
WFM normát teljesített 11 évesen, 10 hónaposan, és 16 naposan Demeter Dorina - A sakk az Élet szimulátora

Megyei sakk diákolimpia döntője Nagyhalászon - Baptista Oktatás

Ajka galéria 2021. – SakkMező

Sakk: ezüstérmes az MTK Budapest az ifjúsági csapatbajnokságon

Demeter Dorina a II. Országos Baptista Sakk Kupa 10 éves korosztályának  leány győztese - Az összetett verseny és így a fiúk versenyének győztese:  Csiki Endre - A sakk az Élet szimulátora
Demeter Dorina a II. Országos Baptista Sakk Kupa 10 éves korosztályának leány győztese - Az összetett verseny és így a fiúk versenyének győztese: Csiki Endre - A sakk az Élet szimulátora

Hungary – FIDE Online Olympiad 2020

Sakk: Kiss Inez Eb-ezüstérmes lett az U12-es leányválogatottal

Demeter Dorina nyerte a 2017. évi "A JÖVŐ BAJNOKAI" sakkversenyt Polgár  Judit Világsakkfesztiválján Budapesten - A sakk az Élet szimulátora
Demeter Dorina nyerte a 2017. évi "A JÖVŐ BAJNOKAI" sakkversenyt Polgár Judit Világsakkfesztiválján Budapesten - A sakk az Élet szimulátora

Felmondott, hogy magyar kapitány legyen, most pedig kitalált valamit, amire  érdemes odafigyelni | 24.hu
Felmondott, hogy magyar kapitány legyen, most pedig kitalált valamit, amire érdemes odafigyelni | 24.hu

PLAYED WITH WOMEN FIDE MASTER DORINA DEMETER FROM HUNGARY AND BEATEN HER .  (FIDE RATING 2173) - YouTube
PLAYED WITH WOMEN FIDE MASTER DORINA DEMETER FROM HUNGARY AND BEATEN HER . (FIDE RATING 2173) - YouTube

Demeter, Dorina

Demeter Dorina 9/8 pontos teljesítménnyel magyar bajnok - Magyar  Korcsoportos Sakkbajnokság - VERSENYKIÍRÁS - Eredmények Balatonlelle, 2014.  június 19–28. - A sakk az Élet szimulátora
Demeter Dorina 9/8 pontos teljesítménnyel magyar bajnok - Magyar Korcsoportos Sakkbajnokság - VERSENYKIÍRÁS - Eredmények Balatonlelle, 2014. június 19–28. - A sakk az Élet szimulátora

A nyolc és féléves Baptista Bajnok; Demeter Dorina - Magyarország  Korcsoportos - U10L - Bajnoka - A sakk az Élet szimulátora
A nyolc és féléves Baptista Bajnok; Demeter Dorina - Magyarország Korcsoportos - U10L - Bajnoka - A sakk az Élet szimulátora

Sakk: játékos jövőért edz az online olimpián is remeklő Demeter Dor

Demeter Dorina nyerte Kecskemét után Debrecenben is az U10 -es korosztály  abszolút - összevont - versenyét - Leány uralom a FÉLEGYHÁZI LÁSZLÓ  TEHETSÉGKUTATÓ IFJÚSÁGI SAKKVERSENYEN - Debrecen, 2014-03-01 - A sakk az  Élet szimulátora
Demeter Dorina nyerte Kecskemét után Debrecenben is az U10 -es korosztály abszolút - összevont - versenyét - Leány uralom a FÉLEGYHÁZI LÁSZLÓ TEHETSÉGKUTATÓ IFJÚSÁGI SAKKVERSENYEN - Debrecen, 2014-03-01 - A sakk az Élet szimulátora

Magyar Sakkszövetség | Budapest

SONLINE - Fide-mester nyerte a Lelle Kupa sakkversenyt

Magyarország kikapott a negyeddöntőben az első online sakkolimpián |  JochaPress.hu
Magyarország kikapott a negyeddöntőben az első online sakkolimpián | JochaPress.hu